Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63213
Stary 13.06.2013, 18:53
Uwielbiam czytać tego kolesia powyżej. To taka tylko troszkę gorsza wersja "wybłagam jedną, dwa albo trzy transfery i to jest mój cel... z nim".
Odpowiedz cytując