Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63213
13.06.2013, 18:53
Uwielbiam czytać tego kolesia powyżej.
To taka tylko troszkę gorsza wersja "wybłagam jedną, dwa albo trzy transfery i to jest mój cel... z nim".
Spokolokoełrokoko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spokolokoełrokoko
Znajdź inne posty napisane przez Spokolokoełrokoko