|
Pierwsza kwestia jak ze zdrowiem Pawła? Czy może jeszcze biegać czy coś przez cały czas skrzypi?
Zakładając że jest ok to jeśli mamy wybór - jakiś kanonier lat 25 albo 22 albo Paweł to oczywiście bierzmy kanoniera.
Jeśli jednak jest kwestia Paweł albo Zahorski albo Nowak do odbudowy to wolę Pawła.
Jeśli Paweł albo Demjan to nie wiem... chyba jestem lekko za Pawłem.
Piotrka nie chcę.
Pewnie jednak wrócą obaj bo to dosyć proste do zrobienia (w porównaniu do ściągnięcia np. Wszołka czy innego Przybeckiego) a i u kibiców można coś tym ugrać.
Albo wróci sam Piotrek bo tańszy w utrzymaniu (i co z tego).
|