Wyświetl pojedynczy post
marian paździoch
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Hmm?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63208
Stary 13.06.2013, 17:35
Też uważam, że trzeba się rozwijać. Te wszystkie "powroty" w większości przypadków, które miały być wzmocnieniami, stają się tylko i wyłącznie jedną z przyczyn postępującej stagnacji. Jak iść to tylko do przodu, potrzeba czasem nawet i zaryzykować z jakimś zawodnikiem. To daje jednak większe możliwości. Prawdopodobieństwo wpadki oczywiście jest duże. Ale jak to mówią: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
Powód: szampan :P
Ostatnio edytowane przez marian paździoch : 13.06.2013 o godz. 17:41.
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
Odpowiedz cytując