sambo napisał(a):

to czemu politruku dorabiasz do tego ideologię z klerem i p...m Dworaka oraz poduwaniem wątpliwości co do finansów T. Rydzyka?
Czemu to robisz?
Są dwa wyjścia - albo robisz to specjalnie aby otrzymawć efekt widza TV24 o którym wspomniałem albo sam jesteś takim właśnie widzem, zaślepionym nienawiścią, który wobec argumentów kuli uszy i pieprzy o wyroku sądu administracyjnego?
Czy siebie czytasz? Czy Ty wiesz co wypisujesz gościu?
|
Nie gorączkuj się tak
Zastanawiam się czemu Rydzyk nie dostarczył wymaganych dokumentów , i być może nie dostarczył ich bo by wypłyneło na jaw ile ma kasy ( na ile ogolił Mocherów przez te wszystkie lata) ,a tego zapewne by nie chciał , widać woli grać role ubogiego za którego Sobecka płaci sądowe grzywny. A co do Dworaka to rzeczywiście zastanwiająca jest jego nieugiętość w przestrzeganiu przepisów gdy ma do czynienia z przedstawicielami kościelnymi, bo jak wiadomo w tym kraju księża dostają działki warte pół miliona złotych za piec tysiecy i jeszcze hodują na nich Daniele...
Jest też taka hipoteza ,że Rydzykowi tak naprawdę ta walka o multiplex służy do mobilizowania elektoratu , czyli chodzi tak naprawde o gonienie króliczka a nie po to żeby go złapać.Multipleks tak jak Smolensk są pretekstem do walki z rządem.