AS82 napisał(a):

|
Stan faktyczny jest taki ze Rydzyk nie dostal koncesji , Sąd Administracyjny to potwierdził (mimo zdania odrębnego) i tego sie trzymajmy.
|
to czemu politruku dorabiasz do tego ideologię z klerem i p...m Dworaka oraz poduwaniem wątpliwości co do finansów T. Rydzyka?
Czemu to robisz?
Są dwa wyjścia - albo robisz to specjalnie aby otrzymawć efekt widza TV24 o którym wspomniałem albo sam jesteś takim właśnie widzem, zaślepionym nienawiścią, który wobec argumentów kuli uszy i pieprzy o wyroku sądu administracyjnego?
Czy siebie czytasz? Czy Ty wiesz co wypisujesz gościu?
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43