sambo napisał(a):

ja bym radził jednak korzystać z materiałów źródłowych --->1) http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/F8121160BC
2) http://www.rp.pl/artykul/920627.html
i przeczytaj sobie stan faktyczny ustalony przez sąd oraz zdanie odrębne sędziego Andrzeja Wieczorka, który został przegłosowany a później pisz androny
Ja już słyszałem od wiernych widzów TVN24, że KRRiT nie dała koncesji, ponieważ Rydzyk chce koncesje za darmo...
|
Stan faktyczny jest taki ze Rydzyk nie dostal koncesji , Sąd Administracyjny to potwierdził (mimo zdania odrębnego) i tego sie trzymajmy.