|
Panowie. Jeszcze raz powtarzam - Brożek nie jest gwarantem niczego. Owszem, grał w silniejszych ligach, ale w zespole 2 ligi hiszpańskiej strzelić 2 gole na 18 meczy? To śmiech. Żuraw grał w lepszych klubach, lub przynajmniej porównywalnych co Paweł, tam walił więcej bramek, przyszedł - i jak się to skończyło? Teraz będzie tak samo. Jesteście w niego zapatrzeni, a nie pamiętacie jak seryjnie marnował setki. Teraz chłop nawet nie będzie miał czego marnować, bo nasi pomocnicy po prostu nie stwarzają sytuacji do zdobycia bramki - vide Genkow, przy czym jego 4 bramy to i tak niemalże z niczego... Brożek w swej obecnej formie nie jest gwarantem niczego. On musi mieć dużo sytuacji, bo nie wierzę, żeby na starość "się wyrobił" w tej kwestii. A już przykłady jego poprzednich klubów i skuteczności w nich są tego dowodem. Owszem, można mu dać kontrakt typu Sikorski za drobne i jeśli wypali, przedłużyć na ciut lepszych. Ale absolutnie nie traktujcie go jako "strzelca wyborowego". Nie te lata. Co do Pietii... Połamany po Trabzonie, wyrzucony z Lechii. Na prawdę wierzycie, że pomoże? W słabiutkiej drużynie z Gdańska nikt go nie widział, to u nas 30-letni emeryt nie będzie wiele lepszy od Burligi. A chyba nie o to nam chodzi? Lepiej już wziąć jakiegoś młodego z 1 ligi. W tym wieku Pietia już się niczego nie nauczy...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|