Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63198
Stary 13.06.2013, 14:33
Brać Pawła Brożka nie marnować okazji na klasowego napastnika!!! Paweł w Krakowie na pewno odzyska skuteczność idę o zakład,że jeżeli przyjdzie i nie złapie kontuzji to sezon zakończy z minimum 10 bramkami.
30 lat to nie jest dużo jak na napastnika spokojnie może pograć jeszcze 2-3 lata na wysokim poziomie (a kto wie czy nie pogra tyle ile Franek czy Sagan)
Brożek +Genkov który może przy Smudzie odzyskać forme i mamy dwóch klasowych napastników.
Odpowiedz cytując