Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
4713
13.06.2013, 13:59
http://tsw.com.pl/news/Cleber-moze-C...utami-Wisly-26
Cleber, a może Cantoro skautami Wisły
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99