|
Teoretycznie 7 miejsce w lidze można zaliczyć do górnej części tabeli(dla sąsiadki szczyt marzeń) . Jeśli chodzi o Puchary, zagra w nich Piast, wcześniej grywała Jagiellonia oraz Ruch. Liga jest tak słaba że wystarczy aby drużyna miała chociaż zalążek prawdziwej techniki i można się bić o czołową 4( my z fujarami mamy 7 miejsce). Zobaczymy jak obecny mistrz poradzi sobie w Europie, wtedy sprawdzi się kolejny raz wartość naszej ligi
|