For_FuN_ napisał(a):

|
Rozumiem, ze piszecie o Brożku sprzed kilku lat.
|
Nie.
Piszemy o obecnym Brożku. Brożek sprzed kilku lat (kiedy go sprzedawaliśmy) warty był około dwóch milionów euro - zupełnie poza zasięgiem nie tylko naszym, ale każdego polskiego klubu.
Sikorski zarabiał tyle ile zarabiał, bo to ofiara losu. Nigdy i nigdzie się nie wyróżnił (i nie piszcie proszę o sześciu golach w Górniku, bo to jest sam w sobie wynik-żenada). Nikt kto do nas przyjdzie i nie będzie miał za sobą podobnej "kariery" na śmieszny kontrakt się nie zgodzi.
Mając do wyboru Brożków, albo jakieś sieroty wyselekcjonowane przez ludzi odpowiedzialnych za Bunozę, Jovanicia i Frederiksena... Tak, wolę Brożków. Mimo związanego z tym ryzyka. Nie liczę na dwadzieścia goli Pawła, ale myślę że dziesięć w sezonie jest realne.
Będę szczery - powyżej uszu mam już podziwiania gry pomysłów Bednarza i Kapki.