Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63192
13.06.2013, 13:37
To nawet niech rozwiązą kontrakt to i tak bedzie oszczedność. A ja bym dla niego zrobił klub dla takicha zawoników jaki był w Poloni by sam chciał odejsć.
Ale ja bym go sprzedał za grosz
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx