Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63192
Stary 13.06.2013, 13:37
To nawet niech rozwiązą kontrakt to i tak bedzie oszczedność. A ja bym dla niego zrobił klub dla takicha zawoników jaki był w Poloni by sam chciał odejsć.
Ale ja bym go sprzedał za grosz
Odpowiedz cytując