Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3498
Stary 13.06.2013, 12:56
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Zacytowałem cały artykuł regulaminu Ekstraklasy dotyczący koloru i ilości gwiazdek na koszulkach. NIE ma tam mowy o tym, czy powyżej 20 MP umieszcza się drugą gwiazdkę - sugerujecie się Serie A, czy Bundesligą. W tym momencie najwięcej mistrzostw mają Ruch Chorzów i Górnik Zabrze - po 14. Przypuszczam, że dopóki któryś z klubów (TYLKO WISŁA!) nie zbliży się do 20 MP to ta kwestia pozostanie nieuregulowana.
wszędzie tak jest nawet w Polsce. Wystarczy poczytać dokładniej regulamin, albo zajrzyj na wikipedie. Jak narazi nikt nie ma dwóch gwiazdek i nie spekuluje o tym, bo nikt nie zdobył 20 mistrzostw
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując