foxtrot_green napisał(a):

|
Zacytowałem cały artykuł regulaminu Ekstraklasy dotyczący koloru i ilości gwiazdek na koszulkach. NIE ma tam mowy o tym, czy powyżej 20 MP umieszcza się drugą gwiazdkę - sugerujecie się Serie A, czy Bundesligą. W tym momencie najwięcej mistrzostw mają Ruch Chorzów i Górnik Zabrze - po 14. Przypuszczam, że dopóki któryś z klubów (TYLKO WISŁA!) nie zbliży się do 20 MP to ta kwestia pozostanie nieuregulowana.
|
wszędzie tak jest nawet w Polsce. Wystarczy poczytać dokładniej regulamin, albo zajrzyj na wikipedie. Jak narazi nikt nie ma dwóch gwiazdek i nie spekuluje o tym, bo nikt nie zdobył 20 mistrzostw
