Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63186
13.06.2013, 12:49
Dawidowski moze o grał w Lechi a ile bramek strzelił.
Wiesz jak ma być Nowak na sztuke to ja już wole Sikorskiego chłopak chociaż walczy bo Nowak od pewnego czasu pozoruje ze gra
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx