Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63186
Stary 13.06.2013, 12:49
Dawidowski moze o grał w Lechi a ile bramek strzelił.
Wiesz jak ma być Nowak na sztuke to ja już wole Sikorskiego chłopak chociaż walczy bo Nowak od pewnego czasu pozoruje ze gra
Odpowiedz cytując