|
Nowak to jakaś bujda i po naszych problemach z kontuzjami to raczej nikt gościa nie sprowadzi.
Brozio jak dla mnie to pierwszy wybór i napastnik ponadprzeciętny jak na polską ligę. Co do Demjana to nawet wróżka nie wie,czy kiedykolwiek powtórzy ten swój wyczyn z zeszłego sezonu,trochu loteria.
|