Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63181
13.06.2013, 12:19
Wiecie jak u nas wyglada leczenia zawodników.
Popatrzcie na Gargułe,Bogsukiego,Dawidowskiegi i kilku innych.
Do nas gracz musi przyjsc dobry na zdrowi bo szkła to juz za dużo było.
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx