|
IMHO Demjan przynajmniej ma jakieś ambicje. Chciałby zdobyć tytuł mistrzowski, może dostać do kadry. Czego może chcieć Brożek? To zgrana karta - nie wiemy w jakiej jest formie, ale szybkość z pewnością już nie ta. Poza tym wtedy, kiedy jeszcze u nas grał miał mu kto dogrywać. A w ostatnich latach u nas napastnicy nie strzelają, bo nie ma kto dograć. A Brożek niestety musiał mieć z 5 sytuacji, żeby jedną wykorzystać...
Co do Sarkiego, to trudno nazwać to odbudową, bo wcale nie wiemy jak się wcześniej prezentował. Inna sprawa, że koleś nie trenował pół roku w żadnym klubie, więc po paru tygodniach treningu oczywiście udało mu się jako-taką formę złapać, tyle że końcówka rundy w jego wykonaniu nie była najlepsza.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|