serek.c2 napisał(a):

|
Również nie oddam głosu na PiS jeśli stanowczo wypowiedzi Hoffmana nie sprostują (a i wtedy nie wiem, czy zaryzykuję).
|
Skoro nie sprostowali do tej pory to już raczej nie sprostują

Wywiad jest z marca 2010, mało kto (nikt?) o nim wiedział. Wypowiedź jest jednak tak kompromitująca, że słysząc to byłem w szoku - to co mówi Hofman, jest po prostu obrzydliwe. Pytanie w tej sytuacji o JK - czy wie(dział) i toleruje takie poglądy w swojej partii czy i jemu ta wypowiedź umknęła. Osobiście do tej pory jakiekolwiek głosy o koalicji PiS-SLD traktowałem jako antypisowskie, wymierzone jako atak w tę partię, jednak tym razem Hofman przegiął. Jestem ostatnią osobą, która zgodzi się na jakiekolwiek układy z komunistami, sama dopuszczalność współpracy jest dla mnie dyskwalifikująca.