Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63168
Stary 13.06.2013, 09:58
Boże dlaczego uczepiliście się tych Brożków? Za granicą pokazali, że są drewniani. Parę lat temu mieli to, co wystarczyło na naszą ligę, czyli szybkość i farta, ale wtedy Wisła miała lepszy skład. Paweł np. od wiosny 2011 strzelił CAŁE 4 bramki. W Turcji, Szkocji i Hiszpanii... Nie oszukujmy się. Z niego nic nie będzie - nie ta motoryka, a technika nigdy nie była jego mocną stroną. Skończy się jak większość powrotów do Wisły - pobierający pokaźną kasę piłkarscy "emeryci". Piotrek w Lechii nie pokazał dosłownie NIC. Dlatego się z nim rozstali. Więc panowie, chłodna głowa - nie mówcie mi o odbudowie formy, bo w ostatnich latach nikt się u nas nie odbudował. NIKT.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując