Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63167
Stary 13.06.2013, 09:49
Brożek: Wisła jest na pierwszym miejscu
http://45x2.cba.pl/viewtopic.php?t=4380

Chyba Pawełek już jest nasz coś mam przeczucie ze za pare dni na konferecji przedstawią obu Brozków
Odpowiedz cytując