Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63167
13.06.2013, 09:49
Brożek: Wisła jest na pierwszym miejscu
http://45x2.cba.pl/viewtopic.php?t=4380
Chyba Pawełek już jest nasz coś mam przeczucie ze za pare dni na konferecji przedstawią obu Brozków
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx