|
co ....a kibice powinni kupic koszulki i inne pierdółki ?
Najpierw niech wydadzą gadżety godne klubu i oczekiwań, potem niech dadzą na nie odpowiednią cene, a nie ze jest chujnia która kosztuje złoto a potem sie dziwią że to nie schodzi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|