Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63162
Stary 13.06.2013, 08:54
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Co do Riosa sie zgodze, pamietam jak w jednym z pierwszych meczow z Korona dogral pilke Brozkowi , jak to mawia Szymkowiak - malina .
Chciałoby się widzieć w Wiśle znowu kogoś o porównywalnej technice-tylko nieco szybszego (nota bene, Rios ostatnio był najlepszym strzelcem w Deportivo Cuenca w Ekwadorze.9 goli w 17 meczach na 18. Grał tam najbardziej wysuniętego napastnika). Jakby nie patrzeć, to Pacheco ma to co miał Andy...i to czego nie miał. Wszystkie te dywagacje w sytuacji Wisły są jednak bez znaczenia.
Odpowiedz cytując