|
Już dajcie na luz Franek jest naszym trenerem powinien dostać czystą karte i wsparcie kibiców. Bo nie tylko klub buduje atmosfere wokół klubu ale również kibice.
Wisła zrobiła pierwsze dwa kroki baza trenigowa i biała gwiazda na koszulkach.
Teraz kibice powini kupić koszulki i inne pierdułki i chodzic na mecze wtedy budzet klubu bedzie zasilany kasa. A do tego bądzimy 12 zawodnikiem w naszej twierdzy.
|