Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63156
13.06.2013, 07:47
Ja bym jednak ściągnoł Brożków którzy pewien poziom trzymają zwłasza Piotrka na Lewą obrone bo tam jest tragedia. Piszecie o Cikosu ale ja twierdze ze Stolarski jest lepszy 1-2 sezony i to bedzie gracz pokroju Baszczyńskiego
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx