Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 12.06.2013, 22:09
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Powyższy fragment zostal ocenzurwany przez KOMINKA i w takiej formie nie trzyma się kupy, ale niech zostanie.

Wolfy co do Twojej wypowiedzi o Smudzie to zgadzam się, ale nie chcę nic rozwijać bo pójdzie cenzura, to tak jakbym pisał w próżni palcem po...

No nic zobaczymy co Franz wyczaruje, ale z obecnym składem powtórzenie wyniku z ostatniego sezonu będzie sukcesem - póki co nie ma żadnych ruchów transferowych (chodzi o wzmocnienia), nawet drobnej nadziei, co nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem - smutnym faktem jedynie.
Napisz na priva, tam nie ocenzuruje

Zgadzam się, że powtórzenie wyniku z tego sezonu będzie sukcesem. Brak Jaliensa, Meliksona, a pewnie jeszcze paru odejdzie - to będzie kilka punktów mniej. Tylko, że kilka punktów to różnica między pozostaniem w lidze a spadkiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.06.2013 o godz. 22:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując