LucjuszWielki napisał(a):

Powyższy fragment zostal ocenzurwany przez KOMINKA i w takiej formie nie trzyma się kupy, ale niech zostanie.
Wolfy co do Twojej wypowiedzi o Smudzie to zgadzam się, ale nie chcę nic rozwijać bo pójdzie cenzura, to tak jakbym pisał w próżni palcem po...
No nic zobaczymy co Franz wyczaruje, ale z obecnym składem powtórzenie wyniku z ostatniego sezonu będzie sukcesem - póki co nie ma żadnych ruchów transferowych (chodzi o wzmocnienia), nawet drobnej nadziei, co nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem - smutnym faktem jedynie.
|
Napisz na priva, tam nie ocenzuruje
Zgadzam się, że powtórzenie wyniku z tego sezonu będzie sukcesem. Brak Jaliensa, Meliksona, a pewnie jeszcze paru odejdzie - to będzie kilka punktów mniej. Tylko, że kilka punktów to różnica między pozostaniem w lidze a spadkiem.