KOMINEK napisał(a):

Mnie smuci/bawi to że będziemy mieli sztab trenerski okrojony (nie taki jak w profesjonalnych klubach) czytaj pewnie bez fizjologa
Natomiast cieszy jeśli to prawda co powiedział o Cupiale i Wiśle.
|
Bo to będzie Wisła o jakiej nawet największym fizjologom się nie śniło
Sezon długi, kadra na razie to wielka niewiadoma - jak przyjdą kontuzje to będzie kłopot. Eksperyment z okrojonym sztabem jest mocno ryzykowny. Smudzie szczerze życzę, żeby sobie poradził, w końcu podobno ma legendarnego farta.