Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 12.06.2013, 22:09
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Mnie smuci/bawi to że będziemy mieli sztab trenerski okrojony (nie taki jak w profesjonalnych klubach) czytaj pewnie bez fizjologa

Natomiast cieszy jeśli to prawda co powiedział o Cupiale i Wiśle.
Bo to będzie Wisła o jakiej nawet największym fizjologom się nie śniło

Sezon długi, kadra na razie to wielka niewiadoma - jak przyjdą kontuzje to będzie kłopot. Eksperyment z okrojonym sztabem jest mocno ryzykowny. Smudzie szczerze życzę, żeby sobie poradził, w końcu podobno ma legendarnego farta.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując