|
Przede wszystkim aby Franek zmienił oblicze tej drużyny. To znaczy, żeby nie powtarzała się sytuacja, że na Reymonta przyjeżdża Podbeskidzie czy inna Korona jak po swoje. Bo to naprawdę bywało irytujące. I mam nadzieję, że to bd już tylko i wyłącznie czas przeszły. A zacznie się nowy, świeży rozdział.
Ostatnio edytowane przez marian paździoch : 12.06.2013 o godz. 22:12.
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
|