Wyświetl pojedynczy post
marian paździoch
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Hmm?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 12.06.2013, 22:00
Przede wszystkim aby Franek zmienił oblicze tej drużyny. To znaczy, żeby nie powtarzała się sytuacja, że na Reymonta przyjeżdża Podbeskidzie czy inna Korona jak po swoje. Bo to naprawdę bywało irytujące. I mam nadzieję, że to bd już tylko i wyłącznie czas przeszły. A zacznie się nowy, świeży rozdział.
Ostatnio edytowane przez marian paździoch : 12.06.2013 o godz. 22:12.
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
Odpowiedz cytując