AS82 napisał(a):

Oglądałem jakis czas temu program Pospieszalskiego w tej sprawie gdzie głownym gościem był Jan Dworak ,szef KRRIT , obecnie wróg numer 1 dla rozgłośni toruńskiej. Mimo napastliwych zarzutów Pospieszalskiego ,Dworak kilkukrotnie powtórzył ,że TV Trwam w procesie koncesyjnym nie przedłożyła wymaganych dokumentów dotyczących sposobów finansowania ,lub dostarczała inne zbędne w których rzekomo zapewniała o swojej wypłacalności.
I aż dziw bierze ,że jest jakaś instytucja państwowa w tym kraju ,która nie leży krzyżem przed klerem i to mi sie bardziej wydaje podejrzane w dzialalności KRRIT niż to ,że nie przyznali Rydzykowi na "krzywy ryj" tego czego chciał
|
Za to innym przyznali mimo, że z ich dokumentów wynikało, że kasy nie mają. Więc nie opowiadaj bajek z szabatu lemingów bo się tylko ośmieszasz.
Komuchy boją sie Trwam bo mogłaby otrzeźwić lemingi. To przecież oczywiste. Dlatego każdy walczący o TV Trwam walczy o własną wolność. Tylko idiota tego nie rozumie.