Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22967
Stary 12.06.2013, 21:21
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem jakis czas temu program Pospieszalskiego w tej sprawie gdzie głownym gościem był Jan Dworak ,szef KRRIT , obecnie wróg numer 1 dla rozgłośni toruńskiej. Mimo napastliwych zarzutów Pospieszalskiego ,Dworak kilkukrotnie powtórzył ,że TV Trwam w procesie koncesyjnym nie przedłożyła wymaganych dokumentów dotyczących sposobów finansowania ,lub dostarczała inne zbędne w których rzekomo zapewniała o swojej wypłacalności.
I aż dziw bierze ,że jest jakaś instytucja państwowa w tym kraju ,która nie leży krzyżem przed klerem i to mi sie bardziej wydaje podejrzane w dzialalności KRRIT niż to ,że nie przyznali Rydzykowi na "krzywy ryj" tego czego chciał
Za to innym przyznali mimo, że z ich dokumentów wynikało, że kasy nie mają. Więc nie opowiadaj bajek z szabatu lemingów bo się tylko ośmieszasz.

Komuchy boją sie Trwam bo mogłaby otrzeźwić lemingi. To przecież oczywiste. Dlatego każdy walczący o TV Trwam walczy o własną wolność. Tylko idiota tego nie rozumie.
Hej Nasz TS !!