Galonek napisał(a):

|
Trochę się "Piękny Robert" zdziwi jak zobaczy życie na Białorusi. Póki co, wydaje mu się, że na Białorusi jest tak samo jak w Polsce.
|
Zdziwii się jak zobaczy bazę treningową Dynama Mińsk i porówna do tego, jak to wyglądało w Krakowie:
wis.la/cx5r9
Na Białorusi nie jest tak źle, jak to jest przedstawiane w polskich mediach