Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22964
Stary 12.06.2013, 20:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dzień wcześniej ma inny marsz w Warszawie, raczej nie zdąży
Co by nie mówić o warszawskim marszu to tam ludzie przynajmniej demonstrują we swojej własnej sprawie , natomiast w Krakowie ci ludzie zostali wysłali przez Rydzyka na ulice po to ,żeby demonstrowali bo on chce mieć swoją telewizje na multiplexie. Wmówił ludziom ,że to jest w ich interesie , że jest dyskryminowany ,a geneza całej tej sprawy jest taka ,że nie pokazał właściwych dokumentów (bo to prawdopodobnie wiązało się z przyznaniem się ile tak naprawde ma kasy) przy procesie koncesyjnym. Pozatym szkoda ,że Rydzyk nie wyprowadził ludzi na ulice np. w intencji bezrobotnych tylko ,żeby ręczyli za jego partykularne interesy .