Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 12.06.2013, 20:19
Dla mnie plan minimum na przyszły sezon to:
- wygrać Derby tyle razy ile to możliwe
- zakwalifikować się do grupy mistrzowskiej (koniecznie!)
- powalczyć w Pucharze Polski
Odpowiedz cytując