Temat
:
Posumowanie sezonu 2012/2013 i prognozy na sezon 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
43
12.06.2013, 20:09
Za dużo po tym sezonie się nie spodziewam ,generalnie wobec Smudy i jego podopiecznych oczekuje tylko by doj*bać przerzutom tyle razy ile tylko będzie można
a walka o puchary będzie miłym zaskoczeniem
South
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do South
Znajdź inne posty napisane przez South