Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3489
Stary 12.06.2013, 20:03
będę wybredny ale jeśli to może być nowy model i nowy sponsor na koszulkach wis.la/cz4sk to KonŽado proszę o prapremierę nowych strojów oczywiście w wiślackich barwach i z białą gwiazdą
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 12.06.2013 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując