Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3487
Stary 12.06.2013, 19:57
KonŸado napisał(a):Wyświetl post
Dobra ostatnie ode mnie, bo spam się robi za duży MAcie tą viva espania :d Wydaje mi się że wyszła najfajniej


i bez "1906"
http://img268.imageshack.us/img268/3...ehekonrado.png
Jeszcze te ściągacze rękawków mogły być w barwach. Był taki Twój projekt w linkach podawanych i też fajnie by wyglądało
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując