Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
3487
12.06.2013, 19:57
Konado
napisał(a):
Dobra ostatnie ode mnie, bo spam się robi za duży
MAcie tą viva espania :d Wydaje mi się że wyszła najfajniej
i bez "1906"
http://img268.imageshack.us/img268/3...ehekonrado.png
Jeszcze te ściągacze rękawków mogły być w barwach. Był taki Twój projekt w linkach podawanych i też fajnie by wyglądało
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk