|
Ale za to mamy amike i legie u siebie na jesień, co przy ich (ewentualnej) grze można wykorzystać. Pl ekipy od czasów Wisły Kasperczaka nie godzą walki na dwóch frontach. KSG na rozpoczęcie, derby w 8 kolejce. Ciekawie się zapowiada.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|