|
Nieciekawie może wyglądać początek tego nowego sezonu... W pierwszych 5 kolejkach gramy z Górnikiem, Śląskiem i Lechem... A jak będzie zmieniony, niezgrany skład i takie granie jak w zeszłym sezonie to będą straty trudne do odrobienia, bo te kluby to na mój gust pewniacy do ósemki (nawet w pierwszej szóstce powinne się znaleźć)...
|