Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 12.06.2013, 17:42
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
I tym akcentem definitywnie kończę narzekanie na wybór Franciszka.
Od dziś carte blanche, bo inaczej żyć się nie będzie dało.

Pozostaje nam modlić się by mu się udało.

Ukazał się terminarz. Nie wiedziałem, gdzie to wpisać, chyba tu najlepiej.

W obliczu słodkiego pierdzenia na konferencji o powolnym budowaniu, trzech okienkach, grudniu jako terminie stabilizacji, 16 zawodnikach potrzebnych do meczu, przypatrywaniu się przez trenera zawodnikom na obozie itd. terminarz jawi sie wielce niekorzystnie.

Mamy 21 kolejek do grudnia. W tym dwa mecze ze Śląskiem i Amicą. Trzy wyczerpujące (uwaga dotyczy zawodników grających w polskiej lidze) serie kolejek sobota/środa/sobota.
I tylko dwie przerwy na kadre (trzecia w listopadzie, ale wtedy juz nie będzie wiele czasu na poprawę wyników).

Jeżeli nie będzie wzmocnień, poszerzenia kadry, Smudzie nie uda się okres przygotowawczy to w grudniu możemy obudzić się z reką w nocniku i myśleć o budowie zespołu, ale w pierwszej lidze. Ewentualnie heroicznej walce o utrzymanie.
Na wiosne jest tylko dziewięć kolejek zasadniczych i tylko cztery mecze u siebie (wyjazd do Legii, Piasta, Zagłębia gdzie o punkty może być trudno).
Potem oczywiście jest ta runda dodatkowa, ale jeżeli straty w rundzie jesiennej będą duże, wówczas wzmocnienia w zimie moga przyjść za późno.

Taki terminarz preferuje zespoły ułożone, z szeroką kadrą domkniętą przed obozami przygotowawczymi. Czyli wyglada na to, że nie nas.
Odpowiedz cytując