Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1031
Stary 12.06.2013, 16:54
Ulatowskiemu, Majewskiemu czy Kafarskiemu należą się duże brawa za dokonania po drugiej stronie Błoń. Ale proponowanie nam powtórki z rozrywki na R22 jest dużym nietaktem a wręcz bezczelnością
Odpowiedz cytując