|
Białe koszulki z niebiesko czerwonymi elementami (a przede wszystkim pasek niebiesko biało czerwony) strasznie kojarzy mi się z koszulkami reprezentacji Francji, myślę że na koszulce nie powinno być więcej kolorów niż 2. Ostatnio Francja mi się bardzo źle kojarzy.
|