arti napisał(a):

@Wiślak 709
Ulatowski... bardzo nieszablonowy i śmiały pomysł... zwłaszcza biorąc pod uwagę przebieg jego niedawnej i niedługiej przygody z pejsami.
|
Nie mowie że Ulatowski to wybitny trener, ale uwazam, że wiecej by zdzialał niz Franek, ktory jest juz ewidentnie zmeczony... to widac...
luke1906 , chyba za takie posty jak Twoj powinien byc ban, Nic nie wnoszacy. FORUM SLUŻY DO DYSKUSJI i tyle, nie zlamalem regulaminu ...Pozdrawiam cie serdecznie
