Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 12.06.2013, 15:33
arti napisał(a):Wyświetl post
@Wiślak 709
Ulatowski... bardzo nieszablonowy i śmiały pomysł... zwłaszcza biorąc pod uwagę przebieg jego niedawnej i niedługiej przygody z pejsami.


Nie mowie że Ulatowski to wybitny trener, ale uwazam, że wiecej by zdzialał niz Franek, ktory jest juz ewidentnie zmeczony... to widac...


luke1906 , chyba za takie posty jak Twoj powinien byc ban, Nic nie wnoszacy. FORUM SLUŻY DO DYSKUSJI i tyle, nie zlamalem regulaminu ...Pozdrawiam cie serdecznie
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując