Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
3472
12.06.2013, 14:45
błedy poprawiłem mam uszkodzoną klawiature i nie zawsze pisze to co chce bo klawisze źle odbijają
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx