Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3470
Stary 12.06.2013, 14:41
kkzzxx napisał(a):Wyświetl post
Jest to świetny ruch by Wspomóc wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśrud kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra

WISŁĘ


Poza tym przestań k.wa mać pisać co 5 sekund w każdym temacie !!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując