kkzzxx napisał(a):

|
Jest to świetny ruch by Wspomóc wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśrud kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra
|
WISŁĘ
Poza tym przestań k.wa mać pisać co 5 sekund w każdym temacie !!!
