|
Jest to świetny ruch by Wspomóc Wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśród kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra
Ostatnio edytowane przez kkzzxx : 12.06.2013 o godz. 14:45.
|