Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 12.06.2013, 14:34
Smuda spokojnie może zrobić w przyszłym sezonie puchary,nawet w przypadku braku poważnych wzmocnień.Najlepszy wybór z możliwych brawo dla Cupiała za 3 letni kontrakt widać,że Panowie mają wszystko obmyslane.
Podstawa to wyrównać zaległe pensje i płacić regularnie przyszłe pensje i zobaczycie,że będzie lepsza gra i będą dobre wyniki.
Odpowiedz cytując