Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63148
12.06.2013, 14:26
5,6 Punkt mi się wydaje że Sarki to potrafi tylko Garguła się wpieprza do wykonywania mu stałych fragmentów
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx