|
Ja tam wierze, że Smuda pociagnie Wisłe na poziom minimum lech którego prowadził.
Ale budowe powiniśmy zacząc od bramkarza potem obrony Mskiewicz nie jest pewniakiem moze za 2-3 lata wypożyczył bym go a sciagnoł Kelemena napewno prezentuje poziom lepszy nież Miśkiewicz.
Do tego Franek powinien dać szanse Głowackiemu jeszcze tylko rok.
Ale najwazniejsi gracze których Franek Musi mieć na już to 2 napastników,rozgrywajacy lewy obrońca, jeden skrzydłowy.
Moja propozycja to Hiszpan z Demianem, w ataku
Do tego ściągnoł bym Łukasz Piątek,
Skrzydła Jacka Kiełba,Jakuba Wilka,Przybeckiego
Lewy Obrońca Seweryn Gancarczyk
Bez piniedzy można by było zbudować taką 11
Bramka Kelemen
Lewa Obrona Gancarczyk
Stoperzy Głowa(Chavez),Urga(Bunoza
Prawa Obrona Stolarski
Lewa Pomoc: Małecki
Defensywny Pomocnik
Piątek
Ofensywny
Chrapek
Prawa Sarki
Atak Demian
taki skład miejsce 5-6 starczy tym bardziej ze smuda nie zmienia za czesto graczy ma żelazna 11
|