Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63147
Stary 12.06.2013, 14:21
Żeby strzelać wreszcie bramki potrzebujemy:
1. Bocznych obrońców, którzy potrafią grać do przodu. - nie mamy takich.
2. Środkowych obrońców, którzy potrafią wprowadzić piłkę do przodu. - nie mamy takich.
3. Defensywnych pomocników, którzy zamiast tylko przeszkadzać w grze przeciwnikowi i być hamulcowymi własnego zespołu potrafią grać w piłkę i podawać do przodu. - nie mamy takich
4. Dobrych wykonawców stałych fragmentów gry. - nie mamy takich
5. Zawodników, którzy strzelają bramki po rzutach rożnych, wolnych. - nie mamy takich
6. Kreatywnego rozgrywającego. - nie mamy takiego.
7. Przebojowych, dobrze podających skrzydłowych. - tutaj jest nieźle, są Małecki i Sarki.
8. Dopiero na końcu - skutecznego napastnika. -tą rolę z powodzeniem może odgrywać odsądzany od czci i wiary Genkov.

Mam ogromną nadzieję, że osoby decyzyjne w klubie zdają sobie z tego sprawę i nie prezentują podejścia pt. "Nie strzelamy bramek bo nie mamy skutecznego napastnika" (teoria m.in. Kulawika). Tak po prostu nie jest.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując