|
Oczywiście wiem ze maja mnostwo talentów, które nie mogą sie przebic
Chodzi jednak o to że Pacheco wchodził w tą drużyne dość mocno jak pamietam a nie grał gdzies tam w czwartych rezerwach
W lidze europejskiej chyba o ile mnie pamiec nie myli Benitez dawał mu grac
Sarkich czy Królów z Realu jednak nie można mierzyc tą miarą
Ciekawe co z nim sie stało
|