Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kkzzxx
Member
Od: 06.2013
Offline
#
63144
12.06.2013, 14:13
Słuchaj Sarki też był w Chealsy po prostu czasam kluby maja tak mocne ławki że cieżko się taki graczą wybić i się tułaja po niskich liga itp. Dobra opcja by było pogrzebanie w rezerwach klubów ligi angielskie moze jakie 1-2 perełki by sie trafiły
kkzzxx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kkzzxx
Znajdź inne posty napisane przez kkzzxx