|
Pacheco to troche sensacyjna informacja jednak
niewiem co sie stało ostatnio z tym chłopakiem, ale kilka lat temu to był jeden z najwiekszych talentów hiszpańskich.
Pamiętam jak do Liverpoolu (oglądam mecze tej drużyny od bodaj 30 lat) ściągał go Benitez, gość debiutował tam bodajże gdy miał 16lat!
Wydawało sie że to bedzie grajek wart 30-40mln euro
Bardzo podobny typ piłkarza do niego to dzisiaj w tymże Liverpoolu jest P. Coutinho dla porównania
|